Best NYC Escorts/ Manhattan Escorts girllookup.com Long Island Escorts
default-header

Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender

Let op: de wedstrijdkalender is onder voorbehoud van de ontwikkelingen en maatregelen rondom het coronavirus.

Seizoen 2021-2022

 

DatumĀ  Dag Activiteit/wedstrijd Plaats Aanvang wedstrijd Overig
12-09-2021 zo Thuiswedstrijd + opening seizoen Horst 15:00 uur (inzwemmen 14:20) Uitslag
26-09-2021 zo Minioren Club Meet – deel 1 Blerick Uitslag
03-10-2021 zo Nationale Zwemcompetitie deel 1 Sittard 14:30 uur (inzwemmen 14:00) Uitslag
10-10-2021 zo Minioren Club Meet – deel 2 Echt 14:00 uur (inzwemmen: 13:30) Uitslag
31-10-2021 zo Limietwedstrijd Eindhoven 13:30 uur (inzwemmen 12:45) Inschrijving
07-11-2021 zo Minioren Club Meet – deel 3 Horst 15:00 uur (inzwemmen 14:30) Programma
14-11-2021 zo Limietwedstrijd Sittard 14:30 uur (inzwemmen 14:00) Programma
21-11-2021 zo Nationale Zwemcompetitie deel 2 Kerkrade 15:45 uur (inzwemmen 15:15) Programma
28-11-2021 zo Minioren Club Meet – deel 4 Roermond 13:30 uur (inzwemmen 13:00) Programma
03-12-2021 vr ONK Korte baan Jeugd/Senioren
04-12-2021 za ONK Korte baan Jeugd/Senioren
05-12-2021 zo ONK Korte baan Jeugd/Senioren
12-12-2021 vr NJK Korte baan Junioren
13-12-2021 za NJK Korte baan Junioren
14-12-2021 vr NJK Korte baan Junioren
18-12-2021 za Minioren Club Meet finale Regio/Landelijk
19-12-2021 zo Minioren Club Meet finale Regio/Landelijk
28-12-2021 di Swimmeet Maastricht
29-12-2021 wo Swimmeet Maastricht
30-12-2021 do Swimmeet Maastricht
16-01-2022 zo Nationale Zwemcompetitie deel 3 Horst 12:45 uur (inzwemmen 12:15) Programma
23-01-2022 zo Minioren circuit – deel 1 Blerick Programma
29-01-2022 za Limburgse RWK Maastricht Programma
30-01-2022 zo Limburgse RWK Maastricht
05-02-2022 za Limburgse RWK Maastricht
06-02-2022 zo Limburgse RWK Maastricht
13-02-2022 zo Minioren circuit – deel 2 Nederweert 14:00 uur (inzwemmen 13:30) Programma
19-02-2022 za Regio Estafettekampioenschappen Open/Junioren Horst 13:00 uur (inzwemmen 12:15)
20-02-2022 zo Regio Estafettekampioenschappen Open/Junioren Horst 13:00 uur (inzwemmen 12:15)
13-03-2022 zo Nationale Zwemcompetitie deel 4 Sittard 14:30 uur (inzwemmen 14:00) Programma
20-03-2022 zo Minioren circuit – deel 3 Horst 15:00 uur (inzwemmen 14:30) Programma
08-04-2022 vr Swimcup Eindhoven Eindhoven
09-04-2022 za Swimcup Eindhoven Eindhoven
10-04-2022 zo Swimcup Eindhoven Eindhoven
10-04-2022 zo Minioren circuit – deel 4 Venray Programma
24-04-2022 zo Nationale Zwemcompetitie deel 5 / Finale Kerkrade Programma
14-05-2022 za Zomer Zwemkampioenschappen deel 1
15-05-2022 zo Zomer Zwemkampioenschappen deel 2
21-05-2022 za Zomer Zwemkampioenschappen deel 3
22-05-2022 zo Zomer Zwemkampioenschappen deel 4
10-06-2022 vr ONK Lange baan Jeugd/Senioren
11-06-2022 za ONK Lange baan Jeugd/Senioren
11-06-2022 za Minioren Finales – deel 1
12-06-2022 zo ONK Lange baan Jeugd/Senioren
12-06-2022 zo Minioren Finales – deel 2
17-06-2022 vr NJK Lange baan Junioren
18-06-2022 za NJK Lange baan Junioren
19-06-2022 zo NJK Lange baan Junioren
25-06-2022 za NK Sprint
26-06-2022 zo NK Sprint