
Afgelopen weekend is de Limburgse Zomerkampioenschappen in Eindhoven van start gegaan. Van HZPC mochten 17 zwemmers dit weekend laten zien waar ze zo super hard voor getraind hebben.
Het eerste weekend werd afgetrapt met een 4×50 vrijeslag mixed estafette waarbij HZPC met 2 teams aan de start verscheen. HZPC team 2 met Justen Beekman, Jesse Hanssen, Koosje Versteeg en Evi Bouten wisten zich hiermee naar een mooie 4e plek te zwemmen. HZPC team 1 met Joost Stelt, Jesse Jacobs, Fleur Veens en Benthe van de Ree behaalde de eerste medaille van deze kampioenschappen met een mooie 2e plek.
Na de estafette begon een pittige afstand. De 400 wisselslag bij de Dames. Deze afstand werd gezwommen door Isis van Kuijk en Chloe Beekman. Isis wist bij deze afstand als eerste van Limburg de tijd stil te zetten wat goed was voor een gouden medaile
Ook op de 200 rug regende het medailles. Zo behaalde Jesse Jacobs en Jesse Hanssen beide een 2e plek. Maar niet alleen medailles waren de behaalde prestaties op deze afstand. Guido Jacobs zwom zich naar een mooie eerste plek in een tijd van 2:22.99 wat ook goed was voor een NK limiet.
Het bleef niet bij 1 limiet want ook Isis van Kuijk wist zich op de 200 vlinder een 1e plek en een NK limiet binnen te slepen.
Ons weekend hebben we afgesloten met een knallende 4×100 vrijeslag estafette gezwommen door Chloe Beekman, Fleur Veens, Koosje Versteeg en Evi Bouten. De Dames wisten zich naar een 3e plek te zwemmen
Alle andere zwemmers hebben ook goede prestaties neergezet. Zo werden er in totaal 5 gouden, 13 zilveren en 8 bronzen medailles behaald wat HZPC als club tilt naar een 10e plek van de 35 deelnemende clubs.
Aankomend weekend zwemt HZPC het 2e deel van de Limburgse Kampioenschappen. Op naar weer zo’n mooie resultaten.
Meer nieuws
